Rent A Car’cıların Yüzü Gülüyor

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte canlılık kazanan rent a car (oto kiralama) sektöründe iş hacminin yüzde 50 oranında arttığı bu ilginin otomobil kiralama fiyatlarında yüzde 30’luk artışa da neden olduğu bildirildi.

Rent a car sahibi Tuncay Kılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu artışı tatil sezonunun açılması ve gurbetçi vatandaşların memleketlerine dönmelerine bağladıklarını bildirdi.

Özellikle gurbetçilerin Türkiye’ye izne gelirken önceki yıllarda kara yolunu tercih ettiklerini ancak son yıllarda hava yolunu yeğlediklerini belirten Kılıç, şunları söyledi:

‘Tatil sezonunun açılmasıyla beraber otomobili olmayan vatandaşlarımız bize gelerek tatil süresince otomobil kiralıyor. Öte yandan, tatilinin bir bölümü memleketine gelebilmek için yollarda harcamak istemeyen ve uçağa binen gurbetçilerimizde Rent a Car şirketlerine ilgi gösteriyor. İşlerin çokluğunda yakınmıyoruz ama artan satışlar yüzünden elimizde kiralayabileceğimiz bir otomobil olmadığı için sıkıntı çekiyoruz.’

About the author

admin

admin

HAVALİMANI TESLİM EDİLİR.İZMİR-BODRUM-DENİZLİ KREDİ KARTI GEÇERLİDİR AYLIK VE YILLIK KİRALAMALARDA ÖZEL FİYAT ANLAŞMALI BANKA KARTLARINDA TAKSİT SEÇENEKLERİMİZ VARDIR, DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN. ARAÇLARIMIZ 2013 MODELDİR *ARAÇLARIMIZ RENT A CAR KASKOLUDUR. *ARAÇLARIMIZIN TÜM BAKIMLARI BİZE AİTTİR. *7/24 HİZMET AVANTAJI. K-i-r-a-l-a-y-ı-n, karlı çıkın... Günümüz şartlarında özellikle tüm araçları satın almak yerine kiralamak çok daha avantajlı ve karlıdır. Aracınızı k-i-r-a-l-a-d-ı-ğ-ı-n-ı-z zaman: - Araç ile ilgili tüm ödemenizi gider gösterebilirsiniz. - Araç faturanızı KDV den düşersiniz. - Aracın sigorta, kasko, vergi,bandrol ve doğabilecek diğer tüm vergileri sizi ilgilendirmez. - Periyodik bakımlara ve arıza bakımlarına para ödemezsiniz. - Aracınız bozulduğu zaman ya da kaza durumunda araçsız kalmazsınız. - Aracın değer düşüşünden dolayı amortisman kaybı yaşamazsınız. - Ödediğiniz tüm yakıt parasını şirketiniz için masraf gösterebilirsiniz. Ödeme : Tahmini kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Aracın iadesinde herhangi bir gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3`ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli kadar ek ücret alınır. Sigorta : Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir. (Lastik Cam Far) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı,kaportadaki çizik...v.s) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur. Kaza Veya Çalınma Durumu : Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna bildirilmelidir meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm masraflar kiracıdan tahsil edilir. ARAÇLARIMIZ FULL KASKOLUDUR ARAÇLARIMIZDA HGS MEVCUTTUR İZMİR-BODRUM-DENİZLİ-HAVALİMANI TESLİM EDİLİR TRANSFER YAPILIR FİYAT İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ ŞÖFÖRLÜ ARAÇLARIMIZ MEVCUTTUR HER TÜRLÜ TUR, GEZİ, DÜĞÜN, NİŞAN VS. BÜYÜK ARAÇLARIMIZ MEVCUTTUR FİYAT İÇİN ARAYINIZ...V.İ.P ARAÇLARIMIZLA GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR VE ŞEHİR TURU YAPILIR.PAMUKKALE,DİDİM,BODRUM,ŞİRİNCE,MERYEM ANA,EFES,ÇANAKKALE...İRTİBAT:FAX:+902566184278...TEL:+902566184278...CEP:+905418311100-+905338311100-+905326035899 NOT:(ÇOCUK KOLTUĞUMUZ MEVCUTTUR ÖNCEDEN BİLDİRİNİZ)